DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 30mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 1kHz |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 23.5 - 25.5, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 50, typ 50mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 79g |
| Protection Class | IPIP 64 |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-24-F(20X80)60DEG-C180 订单号: 70159813 isolated line laser, green, 532nm, 60°, 5mW, 24 V DC, 20x80mm, class 1, adjustable focus, cable length 180mm 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB670-3-3(16x45) 订单号: 70101195 focusable isolated Dot lasermodule, red, 670nm, 3mW, 3V DC, 16x45mm, class 3R 52.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE216-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118858 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Square) PC - 8x1,2mm with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R216 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)30-F100-PL 订单号: 70131093 Isolated Cross lasermodule, red, 30°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 71.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-5-3(8x21) 订单号: 70103168 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 46.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH980-120-5(22x60) 订单号: 70106794 isolated Line lasermodule, infrared, 90°, 980nm, 120mW, 5V DC, 22x60mm, class 3R 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD850-1-3(12x38)-DOE 订单号: 70114737 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 850nm, 1mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH850-30-24(20x80)-F3000-PWL-M12 订单号: 70134940 isolated Line lasermodule, red, 90°, 850nm, 30mW, 24V DC, 20x80mm, class 3R, with connector M12 without cable, uniform line distribution with powell lens 815.04 EUR |