PICO-LENS-CLEANING-PEN-MICRO
Professional Optics Cleaning Pen for Lenses
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Material | aluminium |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 84g |
| Total Height (h1) | 80mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 67mm |
| Height of Base (h3) | 34.5mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø22mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø25mm |
| Width of Mount (b) | 24mm |
| Height of Mount (g) | 29mm |
| Height of Mount Head (k) | 46mm |
| Depth of Mount (t) | 36mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±40° |
| Angle of Rotation Gamma (γ) | ±40° |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-532-5-3(16x90)-F350-NT 订单号: 70120646 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R254, Focus 350mm 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-15-5-F(22x80) 订单号: 70109122 focusable Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 3B 420.08 EUR |