DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 160 x 144 x 48mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 40g |
| Luminous transmittance | 0.33% |
| LB Rating | 740 - 780nm DIR LB5 > 780 - 820nm D LB5 + IR LB6 > 820 - 1080nm D LB5 + IR LB7 |
| Lens Color | Green |
![]() | |
|---|---|
| LE405-5-3-F-S(22x100) 订单号: 70113518 focusable Line lasermodule, blue, 90°, 405nm, 5mW, 3V DC, 22x100mm, class 1, incl. battery 596.55 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ 订单号: 70116007 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-3(12x38)-DOE 订单号: 70114713 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x38mm, class 2, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-7-5(12X40)30DEG-F400 订单号: 70181210 line lasermodule, green, 30°, 520nm, 7mW, 5V DC, 12x40mm, class 2, focus 400mm 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-F800-CON 订单号: 70125887 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, with connector 2.1 mm 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD850-5-3(12x38)-DOE372 订单号: 70143867 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 850nm, 5mW, 3V DC, 12x38mm, class 1M, with DOE372 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE253-635-5-6(10x22) 订单号: 70112252 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 11 LINES - PC - 8x1,2mm 41°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R253 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE240-635-5-6(10x22) 订单号: 70112139 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:16 DOT Circle - PC - 8x1,2mm 11°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R240 104.96 EUR |