DB635-1-3-FA(14x45)-AP
isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, axial paral…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Material | aluminium |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 84g |
| Total Height (h1) | 80mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 67mm |
| Height of Base (h3) | 34.5mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø22mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø25mm |
| Width of Mount (b) | 24mm |
| Height of Mount (g) | 29mm |
| Height of Mount Head (k) | 46mm |
| Depth of Mount (t) | 36mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±40° |
| Angle of Rotation Gamma (γ) | ±40° |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3R-IR-DE 订单号: 70119619 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE256-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111149 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Square Grid 51x51 Lines PC 8x1.2mm 31,5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R256 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-24-5(16x45)-PL 订单号: 70110449 Modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 5V DC, 16x45mm, protection lens, class 2M 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD780-1-3(8x23) 订单号: 70103892 Dot lasermodule, infrared, 780nm, 1mW, 3V DC, 8x23mm, class 3R 20.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-635-5-24(16x65)-NT 订单号: 70142594 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, with DOE R254 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F638-1-5(18x39x11)-USB-FIBER5000 订单号: 70145694 Fiber lasermodule, red, 638nm, 1mW, 5V DC, 18x39x11mm, class 2M, Light diffusing Fiber, Fiberlength 5m, USB Type A-Connector, 512.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-25-3(14x55)45DEG-F300 订单号: 70147476 isolated Line lasermodule, red, 45°, 658nm, 25mW, 3V DC, 14x55mm, focus 300mm class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-3(15x68)90 订单号: 70124859 Line Pointer 650nm, 5mW, 3V DC, 15x68mm, 90°, class 1, 58.74 EUR |