DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 25 x 25 x 66mm |
| Material | aluminium |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 84g |
| Total Height (h1) | 66mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 60mm |
| Height of Base (h3) | 34.5mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø8mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø25mm |
| Width of Mount (b) | 18mm |
| Height of Mount (g) | 15mm |
| Height of Mount Head (k) | 31.5mm |
| Depth of Mount (t) | 27mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±40° |
| Angle of Rotation Gamma (γ) | ±40° |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-45DEG 订单号: 70159066 PICOMARK Lens, Line, 45° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| RP-LH650-16-3(12x38)60-PL 订单号: 70127096 Remaining Stock: isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 16mW, 3V DC, 12x38mm, class 2 86.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AM1-0503SZ 订单号: 70113945 DC DC Converter IN=5V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PROTECTION-GLASSES-LABEL-ARG 订单号: 70143249 Aufkleber Aufbewahrungsbox für Laserschutzbrille: ARG 3.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-0.4-5(8x21)-AP-C300 订单号: 70120844 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.4mW, 5V DC, 8x21mm, class 1 57.06 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-5-3(20x95)-CON 订单号: 70133325 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x95mm, class 3R, with 2.5mm connector 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE405-12-6(22x65) 订单号: 70107852 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 12mW, 6V DC, 22x65mm, class 3B 554.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE350-520-5-3-F(16x65)-QCW 订单号: 70146325 Adjustable DOE lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, with DOE350 15 Linien (rechteckig) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.2mm 369.66 EUR |