F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 405nm (blau) |
| Optical Power | 140mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 0.05@0.120 |
| Operating Distance | 0.12m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <5% |
| Stability | <10%@-10°C + 60°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 11 - 12.8, typ 12V DC |
| Operating Current | 100 - 250, typ 200mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 33g |
| Protection Class | IPIP 64 |
| Stripping of wire | 3mm |
| Stripping of cable cover | 10mm |
![]() | NT-TT-12 订单号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE227-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111262 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 40° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R227 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-1-3-FA(14x45)-AP 订单号: 70107333 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, axial parallel 71.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE289-532-5-3-F(12X55) 订单号: 70181692 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x53.5mm, class 2M, incl. DOE289, PC Cross 15° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-532-5-3(16x62) 订单号: 70123302 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x62mm, class 2M, incl. DOE R205 cross pattern DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5° 504.12 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE258-635-10-3(12X38)-ADJ 订单号: 70191356 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 3V DC, 12x38mm, Class 2M, with DOE-R258 dot matrix 11X11 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH532-20-24(20x80)-M12 订单号: 70128659 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ520-50-24(14x45)-AWL-NT 订单号: 70147520 isolated expander laser, green, 520nm, 50mW, 12-24V DC, 14x45mm, lasr class 3R, incl. power supply 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-10-5(20x80)-POTI 订单号: 70122107 isolated dot lasermodule, green, 520nm, max 10mW, 5V DC, 20x80mm, class 3B, with potentiometer for output power regulation, internal modulation 546.13 EUR |