F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1mrad |
| Beam Diameter | 3mm |
| Size of Laserdot | <4..6mm@5m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 4.5V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Battery | LR44/AG13 alkaline battery, 1.5V |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 27g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2-DE 订单号: 70110838 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-140-12(15x52)-F120 订单号: 70129960 Isolated Dot Lasermodule, blue, 405nm, 140mW, 12V DC, 15x52mm, class 3B 554.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE227-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111262 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 40° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R227 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-1-3-FA(14x45)-AP 订单号: 70107333 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, axial parallel 71.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE289-532-5-3-F(12X55) 订单号: 70181692 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x53.5mm, class 2M, incl. DOE289, PC Cross 15° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-532-5-3(16x62) 订单号: 70123302 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x62mm, class 2M, incl. DOE R205 cross pattern DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5° 504.12 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE258-635-10-3(12X38)-ADJ 订单号: 70191356 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 3V DC, 12x38mm, Class 2M, with DOE-R258 dot matrix 11X11 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH532-20-24(20x80)-M12 订单号: 70128659 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ520-50-24(14x45)-AWL-NT 订单号: 70147520 isolated expander laser, green, 520nm, 50mW, 12-24V DC, 14x45mm, lasr class 3R, incl. power supply 378.07 EUR |