CB635-2-3(16x45)30-F100-PL
Isolated Cross lasermodule, red, 30°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, prot…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1mm@0.65m |
| Operating Distance | 0.65m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (650mm) |
| Output Aperture | 3mm |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.85 - 3.1, typ 3V DC |
| Operating Current | 25 - 80, typ 60mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH640-30-5(18x60)90-PWL-F250 订单号: 70146783 line laser, red, 90°, 640nm, 30mW, 5V DC, 18x60mm, class 2M, uniform line distribution, Powell lens, Focus 250mm, TTL modulation 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ850-0.7-5(8x26)-VCSEL-HQ 订单号: 70129915 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.7mW, 5V DC, 8x26mm, class 1,m VCSEL Laserdiode 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-2.8-5(9x22)-PL-C210 订单号: 70115710 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.8mW, 5V DC, 9x22mm, class 1 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-5(9x26)60-ADJ 订单号: 70134629 Adjustable Cross lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3-5V DC, 9x26mm, class 1 41.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE287-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119084 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R287 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-24(40x210) 订单号: 70120622 isolated Line lasermodule, direct green, 90°, 520nm, 30mW, 24V DC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-24(20X90)110 订单号: 70181203 Green line laser module, 520 nm, 30 mW, 24 V DC, Ø20x90 mm, 110 °, focus adjustable, laser class 2M 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE234-635-5-6(10x22) 订单号: 70112382 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 46°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R234 104.96 EUR |