CB635-5-3(16x45)
isolated cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.36% |
| LB Rating | 190-315 D LB8 + R LB4 >315-425 D LB4 + IR LB6 650-680 DIR LB1 >680-720 DIR LB2 730-1085 DIR LB5 745-765 DIR LB6 750-760 D LB6 + IRM LB7 1063-1065 D LB6 + IRM LB7 |
| Lens Color | Green |
| DOE255-635-10-24-F(16X62) Bestel Nr.: 70160413 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, class 1, inkl. DOE R255 65 Lines 17,6° @635nm 302.44 EUR |
| DD635-5-5(16X62)-DOE-USB Bestel Nr.: 70159929 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 3R, USB 145.29 EUR |
| DD635-5-3(12X54)-DOE Bestel Nr.: 70159257 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x54mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 115.88 EUR |
| DOE249-635-5-5(10X24)-ADJ-CON Bestel Nr.: 70157444 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 45° @633nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R249, DC-connector 2.5mm 113.36 EUR |
| DOE342-520-15-24(20X135)-M12 Bestel Nr.: 70156010 isolated, adjustable DOE lasermodule, green, 520nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting, with DOE-DE-R342 (Cross) 52° @ 520nm 781.43 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!