DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.36% |
| LB Rating | 190-315 D LB8 + R LB4 >315-425 D LB4 + IR LB6 650-680 DIR LB1 >680-720 DIR LB2 730-1085 DIR LB5 745-765 DIR LB6 750-760 D LB6 + IRM LB7 1063-1065 D LB6 + IRM LB7 |
| Lens Color | Green |
![]() | |
|---|---|
| DD650-5-24(12x53.5)-DOE 注文番号: 70143614 focusable isolated DOE lasermodule, red, 650nm, 5mW, 24V DC, 12x53.5mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 126.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-0.9-24(12x45) 注文番号: 70120677 Isolated Dot Laser, red 635nm, 0.9mW, 24V DC, Laser class 2, 12x45mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE242-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119305 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R242 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE650-40-3(16x50) 注文番号: 70115680 dot laser, red, 650nm, 40mW, 3V DC, 16x50mm, class 3B 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)30DEG-F285-C200 注文番号: 70120141 isolated Line lasermodule, red, 30°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1M 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E658-1-3(24x96)-F500 注文番号: 70138801 isolated Expander lasermodule, red, 658nm, 1mW, 3V DC, 24x96mm, class 2M focus 500mm 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-15-5(20x135)-M12-DOE 注文番号: 70148596 isolated, adjustable DOE lasermodule, red, 635nm, 15mW, 5V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting 445.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(16x60) 注文番号: 70107715 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 16x60mm, class 2 159.58 EUR |