F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 2mW |
| Laser Class | 1 |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 3mm@5m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 127mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 7, typ 3V DC |
| Operating Current | 35 - 100, typ 50mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 5.2g |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-1-3(6x30)-F150 Bestel Nr.: 70107159 Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 3V DC, 6x30mm, class 1 85.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS2-EN Bestel Nr.: 70115024 Safety Label english DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LJ650-5-4.5(14x64) Bestel Nr.: 70104882 Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 4.5V DC, 14x64mm, class 1, incl. 3 x LR44 Batteries 62.10 EUR |
![]() | |
|---|---|
| Mount-16(30x65) Bestel Nr.: 70113594 Mount for laser module 16mm, diameter 30mm, height 65mm 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-5-5(9x21)-F100-AP Bestel Nr.: 70116632 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 9x21mm, class 3R, focus 100mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200-90DEG Bestel Nr.: 70159356 collimated isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-635-5-6(10x24)-ADJ-NT Bestel Nr.: 70143881 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18.2° @645nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R215 with power supply 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-1-24(12x45)-C5000 Bestel Nr.: 70118254 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x45mm, class 2, cable 5m 92.35 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!