DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <0.5mm@0.2m |
| Operating Distance | 0.2m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (200mm) |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 35 - 105, typ 70mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-635-5-24-F(16X65) Bestel Nr.: 70160239 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1, inkl. DOE R255 65 parallel Lines 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI520-1-5(12x40)-C200-QCW Bestel Nr.: 70128185 isolated Dot lasermodule, direct green, 520nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 2, internal modulation 1kHz 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12x32)10DEG Bestel Nr.: 70105056 line laser, red, 10°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 2M 60.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-10(45x75)-MAGNETIC Bestel Nr.: 70144154 Mount for Lasermodul 10mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE246-635-5-6(10x22) Bestel Nr.: 70112184 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R246 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6.2x20.5)-QCW Bestel Nr.: 70118452 Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 5V DC, 6.2x20.5mm, with external driver board, class 3R, internal modulation 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFC635-5-5(9x20)45 Bestel Nr.: 70141726 cross laser, red, 45°, 635nm, 5mW, 5V DC, 9x20mm, class 1 25.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA650-2-3(13x43.5)-F40000-C127 Bestel Nr.: 70131499 Dot Lasermodule, red, 650nm, 2mW, 3-5V DC, 13x43.5mm, class 3R, ultra far red dot 149.50 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!