F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 25 x 25 x 84mm |
| Material | aluminium |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 84g |
| Total Height (h1) | 84mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 70mm |
| Height of Base (h3) | 34.5mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø25.4mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø25mm |
| Width of Mount (b) | 27.5mm |
| Height of Mount (g) | 32.5mm |
| Height of Mount Head (k) | 49.5mm |
| Depth of Mount (t) | 40mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±40° |
| Angle of Rotation Gamma (γ) | ±40° |
![]() | |
|---|---|
| DOE258-635-1-6(10x22) Bestel Nr.: 70111897 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 11x11 Dots PC 8x1.2mm 38,8°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R258 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD635-1-24(12x50)-C3500 Bestel Nr.: 70126068 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length 3,5m, class 1 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH660-5-10(10x50)45-PWL-F1815-P Bestel Nr.: 70141993 line laser, red, 45°, 660nm, 5mW, 10V DC, 10x50mm, class 2M, uniform line distribution, Powell lens, Focus 1815mm, Output power control 0-5V, TTL modulation 798.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14X55)60-CON21 Bestel Nr.: 70157673 focusable isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, class 1, DC-Plug 2.1mm 133.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-24(20x80)45-PL-C3000 Bestel Nr.: 70114836 isolated Line lasermodule, green, 45°, 532nm, 15mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-635-1-6(10x22) Bestel Nr.: 70111859 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R254 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-1-4.5(15x67)-TASTER Bestel Nr.: 70141757 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 4.5V DC, 15x68mm, class 2, with push-button 19.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-140-12(15x52)-F120 Bestel Nr.: 70129960 Isolated Dot Lasermodule, blue, 405nm, 140mW, 12V DC, 15x52mm, class 3B 554.54 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!