DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 25 x 25 x 84mm |
| Material | aluminium |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 84g |
| Total Height (h1) | 84mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 70mm |
| Height of Base (h3) | 34.5mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø25.4mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø25mm |
| Width of Mount (b) | 27.5mm |
| Height of Mount (g) | 32.5mm |
| Height of Mount Head (k) | 49.5mm |
| Depth of Mount (t) | 40mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±40° |
| Angle of Rotation Gamma (γ) | ±40° |
![]() | |
|---|---|
| F450-1-5(18x39x11)-USB-FIBER5000 订单号: 70145663 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 1mW, 5V DC, 18x39x11mm, class 2M, Light diffusing Fiber, Fiberlength 5m, USB Type A-Connector, 512.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLD635-4-3(12x34) 订单号: 70103731 isolated Dotline lasermodule, red, 635nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R286 订单号: 70118667 Diffractive Optical Element DOE 1 Solid Line - 8x1 mm 30.5° @660nm 49.50 EUR |
| PICO-IR-VIEWER-01 订单号: 70189964 The digital IR viewer PICO-IR-VIEWER-01 enables the visualization of invisible infrared rays from 20 cm to 200 m. Equipped with a self-developed lens, 1/2'' CMOS sensor, HD LCoS display (1280×720), digital zoom up to 6x, and integrated 850 nm IR lamp, it delivers precise results in laser alignment, optics testing, and quality assurance. The robust IP67 housing, operating temperatures from -40 to +50 °C, and WiFi function for photo and video transmission make it ideal for industrial use. 882.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDI635-5-5(12x34) 订单号: 70108958 isolated modulated dotlaser, 635nm, 5mW, 5V DC, class 3R, isolated housing 85.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC520-1-3(10.5x31)-F10000-C127 订单号: 70129557 Dot laser, 520nm, green, 1mW, 3-5V DC, 10.5x31mm, class 2 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD450-5-3(12x53.5)-DOE 订单号: 70144734 focusable isolated DOE lasermodule, blue, 450nm, 5mW, 3V DC, 12x53.5mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 352.86 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-950-1064 订单号: 70183337 Laser Safety Eyewear, complete protection, universal fit, comfortable fit over prescription glasses or alone, adjustable temples, side-shields for wide field of view, CE Certified ,Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo imprint * ● Wavelength: 630-711nm, lb rating DIR LB5 ● Wavelength: 648-708nm, lb rating D LB5 + IR LB6 ● Wavelength: 651-704nm, lb rating D LB5 + IR LB7 ● Wavelength: 654-699nm, lb rating D LB5 + IR LB8 * ● Wavelength: 654-699nm, lb rating D LB5 + IR LB8 ● Wavelength: 712-713nm, lb rating DIR LB4 ● Wavelength: 714-717nm, lb rating DIR LB3 * Especially suitable for: Laser RED 635nm, RED 650nm and RED 660nm 420.08 EUR |