DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 2mW |
| Laser Class | 1 |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | 3mm@5m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 127mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 7, typ 3V DC |
| Operating Current | 35 - 100, typ 50mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 5.2g |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-60DEG 订单号: 70159073 PICOMARK Lens, Line, 60° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE635-15-5(14x55)40DEG-F1000 订单号: 70125948 isolated modulated Line lasermodule, red, 40°, 635nm, 15mW, 5V DC, 14x55mm, focus 1m, class 2, aperture to cut off the edges of the intensity distribution Cablelength 500mm 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE243-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111378 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R243 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA650-1-5(11x60) 订单号: 70110517 isolated dot lasermodule, red 650nm, 1mW, 5V DC, 11x60mm, class 2 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-2.5-3(8x26)45-F100 订单号: 70118605 isolated, red linelaser, 635nm, 2.5mW, 45°, 3V DC, class 1, focus 100mm 44.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| GUIDE-T120H 订单号: 70146271 T120H Fever Screening Thermal Camera, 2.4 inch Large Display, 240x320 pixel Color LCD, measurement of temperature with accuracy of +/-0.5°C 100.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)-F100-PL 订单号: 70107173 Isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 71.34 EUR |
| LASERTIGER-ORIGINAL 订单号: 70133257 LASERTIGER® interactive and eye-safe cat toy for playing, with practical metalcase, spare batteries, and gift box 25.13 EUR |