BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 50mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <3mm@7m |
| Operating Distance | 30m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | YVO4+KTP |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1750mm |
| Wire type | H05VV-F |
| Focus | fixed (7.0m) |
| Output Aperture | 8mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 207 - 253, typ 230V AC |
| Operating Current | 5 - 15, typ 10mA |
| Connector | AC CEE 7/7 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 920g |
![]() | NF-S-419424-1-16A 订单号: 70115031 Power Line Filter 16A 250V AC, 50/60Hz to protect Lasermodules from voltage peaks 144.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111132 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 65Lines (Square Area, Central Line Thicker) PC 8x1.2mm 25.8° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R255 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)45-PL-F1300 订单号: 70110203 Line lasermodule, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, Class 2 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-135DEG 订单号: 70159110 PICOMARK Lens, Line, 135° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111095 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-20-24(20x80)-PL-C3000 订单号: 70120707 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M 436.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-20-24(20x80)-M12 订单号: 70128642 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE280-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118841 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 60° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R280 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-30-24(20x80)-F3000-PWL-M12 订单号: 70130492 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 30mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable, uniform line distribution with powell lens 705.80 EUR |