MLE650-15-24(14x62)30-F200-C700
Modulatable isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 15mW, 24V DC, 14x62mm,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 110 x 80 x 57mm |
| Material | aluminium |
| Focus | instelbaar |
| Operating Voltage | 3.7V DC |
| Battery | CR123A Lithium Battery, 3V 1400mAh |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -40°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 50°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 245g |
| Protection Class | IPIP 66 |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!