CB635-2-3(16x45)-F500-PL
isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | Meting |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | instelbaar |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 30 - 100, typ 65mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 41.8° |
| Beta | 30.3° |
| Gamma | 3° |
| Delta | 30.3° |
| a | 76.3mm |
| b | 54.1mm |
| c | 5.4mm |
| d | 54.1mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| DOE219-520-5-3-F(16x65)-QCW Bestel Nr.: 70145403 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, incl. DOE219 (Circle 31,2° @592nm) 386.47 EUR |
| DOE213-635-1-3(12X38) Bestel Nr.: 70159295 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x38mm, class 1, with DOE-DE-R213, 11 lines 184.79 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!