DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Operating Voltage | max 0V DC |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 141g |
| Total Height (h1) | 75mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 60mm |
| Height of Base (h3) | 25mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø10mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø45mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 50mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| DOE246-635-5-6(10x22) Bestel Nr.: 70112184 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R246 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6.2x20.5)-QCW Bestel Nr.: 70118452 Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 5V DC, 6.2x20.5mm, with external driver board, class 3R, internal modulation 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFC635-5-5(9x20)45 Bestel Nr.: 70141726 cross laser, red, 45°, 635nm, 5mW, 5V DC, 9x20mm, class 1 25.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA650-2-3(13x43.5)-F40000-C127 Bestel Nr.: 70131499 Dot Lasermodule, red, 650nm, 2mW, 3-5V DC, 13x43.5mm, class 3R, ultra far red dot 149.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(20x75)30-C3000 Bestel Nr.: 70109894 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 20x75mm, class 1 75.55 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-2.5-3(8X28)-PL-F100 Bestel Nr.: 70156256 isolated, red linelaser, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 8x28mm, class 1, focus 100mm, with protection lens 88.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE258-635-5-6(10x22) Bestel Nr.: 70112306 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 11x11 Dots PC 8x1.2mm 38,8°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R258 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-21(45x75)-MAGNETIC Bestel Nr.: 70144253 Mount for Lasermodul 21mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!