F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Punt |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.2mrad |
| Size of Laserdot | <16mm@40m |
| Operating Distance | 40m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | Meting |
| Cable length | 127mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (40.0m) |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.6 - 5, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 35, typ 35mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 70°C |
| Weight | 27.2g |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD532-1-3(12x60)-001 Bestel Nr.: 70105612 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 12x60mm, class 2 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DN635-0.7-5(10.6x12.2)-F200 Bestel Nr.: 70140897 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.7mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 2 94.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R243 Bestel Nr.: 70107999 Diffractive Optical Element DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 7.1° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB520-10-5(20x90)110-ADJ-CON Bestel Nr.: 70135343 Adjustable cross laser module, green, 110°, 520nm, 10mW, 5V DC, 20x90mm, Class 1M, with 2.5mm DC hollow plug (+ inside) 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE212-520-15-24(20X135)-M12 Bestel Nr.: 70156294 isolated, adjustable DOE lasermodule, green, 520nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting, with DOE-DE-R212 (Cross) 25° @ 520nm 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-532-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70110975 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R233 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB650-1-3(16x45) Bestel Nr.: 70103717 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 1mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 53.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-QD635-5-6(10x22)-ADJ Bestel Nr.: 70108569 focusable DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3-12V DC, 10x22mm, class 3R 31.85 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!