DB635-1-3-FA(14x45)-AP
isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, axial paral…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | instelbaar |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 23.5 - 24.5, typ 24V DC |
| Operating Current | 5 - 30, typ 12mA |
| Housing Color | zwart |
| Connector | 2.1 mm DC socket (+pole inner) |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 30g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive |
| Alpha | 36° |
| Beta | 26° |
| Gamma | 1.09° |
| Delta | 26° |
![]() | LFNT-24-C Bestel Nr.: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-25-3(14x45) Bestel Nr.: 70117073 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 25mW, 3V DC, 14x45mm, focus 3m, class 2M 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3-F-S(22x100)90 Bestel Nr.: 70109634 focusable Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 3V DC, 22x100mm, class 1 122.61 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!