F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Fan Angle | 45° |
| Line Thickness | <0.3mm@100mm |
| Operating Distance | 0.1m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (100mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 25 - 55, typ 40mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3.5g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE206-532-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70110913 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 21° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R206 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-5-3-F(16x65)60DEG Bestel Nr.: 70109290 Focusable isolated Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-SET02 Bestel Nr.: 70122022 Adjustment Tool for DOE mounting 4.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-DE Bestel Nr.: 70114232 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-EN Bestel Nr.: 70119633 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-15-24(20x135)-M12 Bestel Nr.: 70121711 isolated, adjustable Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 15mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting 680.59 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-520-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70119497 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R215 470.50 EUR |
| E532-1-3(24X120)APT20-CON Bestel Nr.: 70135183 Adjustable Isolated Expander Laser Module, Green, 532nm, 1mW, 3V DC, 24x120mm, Class 2, with 2.1mm DC Hollow Plug 302.44 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!