E532-1-3(24X120)APT20-CON
Adjustable Isolated Expander Laser Module, Green, 532nm, 1mW, 3V DC, 24x120mm,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 658nm (rot) |
| Optical Power | 40mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | 3mm@10mm |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 250mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Max. Mod. Frequency | 100kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 5V DC |
| Operating Current | 100 - 150, typ 130mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 22.3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| RP-LE520-30-24(20X90)110 注文番号: 70183078 Line laser module, green, 110°, 520nm, 30mW, 24V DC, 20x90mm, Class 2M 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F520-10-5(20x75.5) 注文番号: 70141474 Fiber lasermodule, green, 520nm, 10mW, 3-5V DC, 20x75.5mm, class 3R, FC connector, Fiber core diameter 200 µm, incl. collimating lens 1,075.55 EUR |
| LC650-1-3(6x30)-F150 注文番号: 70107166 line laser 90° 650nm, 1mW 67.98 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA658-10-5(20x95)-HT 注文番号: 70141658 isolated Dot lasermodule, red, 658nm, 10mW, 5V DC, 20x95mm, class 3B, high temperature 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE635-15-5(14x55)40DEG-F1000 注文番号: 70125948 isolated modulated Line lasermodule, red, 40°, 635nm, 15mW, 5V DC, 14x55mm, focus 1m, class 2, aperture to cut off the edges of the intensity distribution Cablelength 500mm 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH850-5-5(10x40)10DEG 注文番号: 70114324 isolated Line lasermodule, infrared, 10°, 850nm, 5mW, 5V DC, 10x40mm, class 1M 151.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDA520-3-5(11.5X55) 注文番号: 70182941 adjustable isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 3DC, 12x55mm, class 3R, internal modulation 1kHz, with connector for power supply 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-18(45x75) 注文番号: 70114119 Mount for Lasermodul 18mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |