MLE650-15-24(14x62)30-F200-C700
Modulatable isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 15mW, 24V DC, 14x62mm,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Size of Laserdot | <0.3mm@0.1m |
| Operating Distance | 0.1m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Axial Divergence | ±0.1° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (100mm) |
| Output Aperture | 2mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 11.7 - 12.3, typ 12V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | silver |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3.5g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | NT-TT-12 订单号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(20x75)30-C3000 订单号: 70109894 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 20x75mm, class 1 75.55 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(12x32) 订单号: 70104561 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 3R 10.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-532-5-3(16x90)-F200-NT 订单号: 70114133 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R254 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-13(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144185 Mount for Lasermodul 13mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70109115 Isolated line laser module, red, 650 nm, 16 mW, 24 V DC, Ø20x80 mm, 90 °, focus fixed (3000mm), cable length 1,500 mm, laser class 2 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-5-3-F(16x65)60DEG 订单号: 70109290 Focusable isolated Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| GUIDE-T120H 订单号: 70146271 T120H Fever Screening Thermal Camera, 2.4 inch Large Display, 240x320 pixel Color LCD, measurement of temperature with accuracy of +/-0.5°C 100.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111439 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 45° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R249 268.82 EUR |