DOE-DE-R234
Diffractive Optical Element DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 47° @633nm
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 175 x 155 x 60mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.22% |
| LB Rating | 316 - 532nm DIR LB5+M LB5 900 - 1080nm DIR LB5 |
| Lens Color | Orange |
![]() | |
|---|---|
| MLE660-50-5(16x50)-PWL-F1815-IC 订单号: 70142228 line laser, red, 45°, 660nm, 50mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Focus 1815mm, Output power control: 0-5V, TTL modulation 663.78 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-532-5-3(16x90)-F200-NT 订单号: 70114133 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R254 369.66 EUR |