LD635-1-24(12x50)-C3500
isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.39% |
| LB Rating | 0.01W 2*10E-6J 605-642 RB1 0.1W 2*10E-5J 643-695 RB2 |
| Lens Color | Blue |
![]() | |
|---|---|
| DB532-5-3(13x60)-F5000-SPRING 订单号: 70129731 Dot Lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 13x60mm, class 3R 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-6(16x45)-F500-PL-C1000 订单号: 70106763 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 6V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-45-5(20x90)110-PWL-ADJ 订单号: 70134742 Adjustable isolated Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 45mW, uniform line intensity, Powell lens, 5V DC, 20x90mm, class 3R, with connector 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x105)-S-AP-QCW 订单号: 70122343 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x105mm, class 2, internal modulation, axial parallel 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-5(14x45)-PL 订单号: 70110074 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-20-24(20x135)-M12 订单号: 70123647 isolated, adjustable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting 697.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDI850-0.7-5(8x22) 订单号: 70123906 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.7mW, 5V DC, 8x22mm, class 1 123.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMLB850-15-5-F(16X45)10 订单号: 70153453 isolated focusable line lasermodule, IR, 10°, 850nm, 15mW, 5V DC, 16x45mm, class 3R, power adjustable 294.03 EUR |