DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 175 x 155 x 60mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.22% |
| LB Rating | 316 - 532nm DIR LB5+M LB5 900 - 1080nm DIR LB5 |
| Lens Color | Orange |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R199 Bestel Nr.: 70148411 Diffraktive optical Element DOE Quasi-continous line - PC - 8x0.63mm - 45.5° @450nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-0.7-3(4x15)-70129496 Bestel Nr.: 70129496 smallest red laser module 55.38 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE214-635-5-6(10x22) Bestel Nr.: 70125696 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1.2mm 2°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R214 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-25-3(14x45) Bestel Nr.: 70117073 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 25mW, 3V DC, 14x45mm, focus 3m, class 2M 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD635-5-3(12x30.5) Bestel Nr.: 70104110 focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R 26.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC850-0.3-6(10x27) Bestel Nr.: 70137293 Focusable Dot lasermodule, infrared, 850nm, min. 0.3mW, max. 0.4mW, 6V DC, 10x27mm, class 1 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-07(45x75) Bestel Nr.: 70115161 Mount for Lasermodul 7mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-635-5-6(10x24)-ADJ Bestel Nr.: 70133837 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30° @635, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R233 104.96 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!