LC520-0.1-5-F(16x65)-QCW
isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 0.1m…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 60mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | <15mm@10m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 115mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 100 - 500, typ 400mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 31.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Bracket | LF-BRACKET09 |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |