DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 60mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | <15mm@10m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 115mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 100 - 500, typ 400mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 31.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Bracket | LF-BRACKET09 |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DF520-1-5(3.8x9.15)-QCW 注文番号: 70118384 Dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 1mW, 5V DC, 8x35mm, class 2, with outside driver board, internal modulation 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-15-5(14x55)45-C500-F1000 注文番号: 70121247 isolated Line lasermodule, red, 45°, 635nm, 15mW, 5V DC, 14x55mm, focus 1m, class 2, aperture to cut off the edges of the intensity distribution Cablelength 500mm 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-5(12x25)-F2500-AP 注文番号: 70139136 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 12x25mm, class 2, fixed focus @ 2500mm, axial paralell 62.94 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-1-12(12x45)-F100-AP 注文番号: 70119930 Isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 12V DC, 12x45mm, class 2 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-8-3(12x32) 注文番号: 70126341 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 8mW, 3V DC, 12x32mm, class 2 97.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-D638-60-3-F(20x100) 注文番号: 70121353 Adjustable High Power DOE Laser, rot, 638nm, 60mW, 3V DC, Klasse 3B 554.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB520-50-24(19x88)60DEG-PWL-TTL 注文番号: 70150216 adjustable line laser, green, 60°, 520nm, 50mW, 5V DC, 19x88mm, class 3B, constant energy distribution, Powell Linse, TTL 0-5V, compatible with Osela® etc. 1,050.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119404 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 369.66 EUR |