LE405-5-5-F(14x60)
focusable isolated Line lasermodule, blue, 90°, 405nm, 5mW, 5V DC, 14x60mm, cla…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Punt |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 9mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | instelbaar |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | instelbaar |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 85, typ 55mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE213-635-1-3(12X38) Bestel Nr.: 70159295 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x38mm, class 1, with DOE-DE-R213, 11 lines 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-1.2-3(16x45) Bestel Nr.: 70105124 isolated cross lasermodule, red, 90°, 650nm, 1.2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-7-3(12x32) Bestel Nr.: 70102666 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 7mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 92.35 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-2.5-3-FA(14x45) Bestel Nr.: 70100822 Dot lasermodule, red, 635nm, 2.5mW, 3V DC, 14x45mm, class 3R 77.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-08(45x75) Bestel Nr.: 70112481 Mount for Lasermodul 8mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-AP-C Bestel Nr.: 70125542 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2, axial parallel, incl. connector 57.90 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LENS-CLEANING-PEN-MICRO Bestel Nr.: 70159707 Professional Optics Cleaning Pen for Lenses 12.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH850-40-3(22x65) Bestel Nr.: 70102697 focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 850nm, 40mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 226.81 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!