LH650-16-24(20x80)-PL-C1500
Isolated line laser module, red, 650 nm, 16 mW, 24 V DC, Ø20x80 mm, 90 °, focus…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | |
| Weight | 1g |
| Alpha | 41.8° |
| Beta | 30.2° |
| Gamma | 3° |
| Delta | 30.2° |
| a | 76.4mm |
| b | 54mm |
| c | 5.4mm |
| d | 54mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!