LJ650-5-4.5(14x64)-F250
Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 4.5V DC, 14x64mm, class 1, incl. 3 x LR…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 10° |
| Line Thickness | instelbaar |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | instelbaar |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 20 - 120, typ 40mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 23.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 Bestel Nr.: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-F1300-C1500 Bestel Nr.: 70109832 line laser, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, Class 2, size 20x80mm, with protection lens, Fokus 1300mm, Cable 1,5m 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE240-635-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70111347 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:16 DOT Circle - PC - 8x1,2mm 11° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R240 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE635-1-3-F-S(22x100) Bestel Nr.: 70119534 focusable dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 22x100mm, class 2, battery CR123A 133.53 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!