PICO-LPG-9000-11000-04
Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustab…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Fiber |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 50mW |
| Laser Class | 3B |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >8000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 100 - 160, typ 130mA |
| Battery | AA battery, 1.5V |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -10°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 7g |
| Fiber core diameter | Ø200µm |
| Fiber length | 3m |
| Fiber included | Ja |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3B-DE Bestel Nr.: 70114232 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
| MF520-20-5(14x50)-USB-FIBER1000 Bestel Nr.: 70146004 Fiber lasermodule, green, 520nm, 20mW, 5V DC, 14x50mm, class 3R, Light diffusing Fiber, multi-mode, Fiberlength 1m, USB Type A-Connector, PWM modulated 252.02 EUR |
| F520-50-5(20x75.5) Bestel Nr.: 70141481 Fiber lasermodule, green, 520nm, 50mW, 3-5V DC, 20x75.5mm, class 3R, FC connector, Fiber core diameter 200 µm, incl. collimating lens 1,252.02 EUR |
| F450-50-5(14x50)-FIBER3M Bestel Nr.: 70149562 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 5V DC, 14x50mm, class 3B, FC connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A., 3m tranmission fiber with FC connector 688.99 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!