DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Punt |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 0.3mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 5mrad |
| Size of Laserdot | 0.05x0.04mm@0.05m |
| Operating Distance | 0.05m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | Meting |
| Cable length | 115mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (50mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 10 - 40, typ 30mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -10°C - 50°C |
| Storage Temperature | -20°C - 60°C |
| Weight | 5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R223 Bestel Nr.: 70114294 Diffractive Optical Element DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16.1° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE252-635-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70111460 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 23.9° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-4-3(12x34)10DEG-F3000-C130 Bestel Nr.: 70146523 line laser, green, 10°, 520nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1M,Max. line curvature 0.2%, Focus 3m 57.06 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!