DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 7.5mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 65° |
| Line Thickness | <1.5mm@1.2m |
| Operating Distance | 1.2m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <2% |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 150mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | fixed (1200mm) |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >20000h |
| Operating Voltage | 20 - 28, typ 24V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | zwart |
| Connector | Molex Receptacle Mini-Fit 2Way |
| Operating Temperature | -20°C - 70°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 23.5g |
| Verticality | < ±0.5° |
| Pointing Stability | <0.01° |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C Bestel Nr.: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-3(10x40)5DEG-F400 Bestel Nr.: 70125627 Isolated line lasermodule, red, 5°, 650nm, 5mW, 3V DC, 10x40mm, class 3R 80.59 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH905-50-5(18x60)30-PWL-F400-P Bestel Nr.: 70144758 line laser, infrared, 30°, 905nm, 50mW, 5V DC, 18x60mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Focus 400mm, Output power control: Poti, TTL modulation, Linethickness ≤500μm (@400±20mm) 941.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE287-520-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70119053 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R287 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R374 Bestel Nr.: 70136043 Diffractive Optical Element DOE 47708-Dot Random Pattern (60.9°x46.7°@830nm) - PC- 8x2.1mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-5-24(16x80)90-F1000-C100 Bestel Nr.: 70152777 line laser, green, 90°, 520nm, 5mW, 24V DC, 16x80mm, class 1, Focus 1m 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE350-520-5-3-F(16x65)-QCW Bestel Nr.: 70146325 Adjustable DOE lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, with DOE350 15 Linien (rechteckig) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.2mm 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12X32)-PL-CON Bestel Nr.: 70159639 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1, protection lens, DC-Plug 2.1mm 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R264 Bestel Nr.: 70108217 Diffractive Optical Element DOE 1:9 Dot Line PC 8x1.2mm 0,9° @670nm 49.50 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!