DD520-5-4.5(26x130)-S-F6000
Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 4.5V DC, 26x130mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 7.5mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 65° |
| Line Thickness | <1.5mm@1.2m |
| Operating Distance | 1.2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <2% |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 150mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | fixed (1200mm) |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >20000h |
| Operating Voltage | 20 - 28, typ 24V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | Molex Receptacle Mini-Fit 2Way |
| Operating Temperature | -20°C - 70°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 23.5g |
| Verticality | < ±0.5° |
| Pointing Stability | <0.01° |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMD635-10-3(12X55)-F300-C2500 注文番号: 70160901 Modulated dot laser module, red, 635nm, 10mW, 3V DC, 12x55mm, Class 3B, focus 300mm, intensity adjustable (0-3V) 118.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-0.9-3-F(14x45) 注文番号: 70104622 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 0.9mW, 3V DC, 14x45mm, class 1 140.25 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-EN 注文番号: 70119633 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH405-5-10(10x50)30-PWL-F40-IC 注文番号: 70141979 line laser, blue, 30°, 405nm, 5mW, 10V DC, 10x50mm, class 2M, uniform line distribution, Powell lens, Focus 40mm, Output power control 0-5V, TTL modulation 1,016.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119435 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-24-3(14x45) 注文番号: 70102192 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 3B 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-18(48X86) 注文番号: 70161137 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 18mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB660-50-5(20x80)75DEG-PWL-M12 注文番号: 70148244 Line laser, 75°, red, 660nm, 50mW, 5V DC, 20x80 mm, thermal shutdown @50°C, fixed focus (825mm), 130mW laser diode, M12 1,109.16 EUR |