LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 55 x 80 x 26.5mm |
| Material | Plastic |
| Cable length | 1360mm |
| Lifetime | >50000h |
| Operating Voltage | 100 - 240, typ 230V DC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Output Voltage nominal | 24V DC |
| Operating Current | 1000mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | 2.1 mm DC plug (+pole inner) |
| Operating Temperature | -30°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 60°C |
| Weight | 85g |
![]() | NF-S-419424-1-16A 注文番号: 70115031 Power Line Filter 16A 250V AC, 50/60Hz to protect Lasermodules from voltage peaks 144.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB650-1-3-FA(14x45) 注文番号: 70100259 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE286-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119039 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R286 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-5-5(12x34) 注文番号: 70109597 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E650-12-3(43x175)APT30 注文番号: 70102420 isolated Expander lasermodule, red, 650nm, 12mW, 3V DC, 43x175mm, class 3R 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE250-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118926 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R250 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-3-F(16x65)60DEG 注文番号: 70109283 isolated line laser, green, 532nm, 60°, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1, adjustable focus 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-24(20x80) 注文番号: 70124286 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-5(21x21x50) 注文番号: 70100860 isolated dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 5V DC, 21x21mm, class 2 184.79 EUR |