CSDI650-0.1-5(8x21)-F100
isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.1mW, 5V DC, 8x21mm, class 1
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 0.1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Size of Laserdot | <0.3mm@0.1m |
| Operating Distance | 0.1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (100mm) |
| Output Aperture | 2.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 10 - 60, typ 20mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 2.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(25.4x100)360DEG 注文番号: 70107807 Line Laser, 360°, 650nm, 5mW, 3V DC, with CR 123A battery, 25,4x100mm, with switch, class 1 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E405-20-5(24x96) 注文番号: 70140392 focusable isolated Expander lasermodule, blue, 405nm, 20mW, 5V DC, 24x96mm, class 3R 543.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111545 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 20,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R260 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-9-3(12x34) 注文番号: 70101911 isolated dot lasermodule, red, 650nm, 9mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 73.87 EUR |