LABEL-DIN-CLASS1M-DE
Safety Label german DIN EN 60825, Class 1M, 38x23mm, yellow, PET
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 30mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1.5mm@2m |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 10% @ 15-30°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 100 - 250, typ 150mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 80g |
| Protection Class | IPIP 64 |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E658-1-3(24x96)-F500 注文番号: 70138801 isolated Expander lasermodule, red, 658nm, 1mW, 3V DC, 24x96mm, class 2M focus 500mm 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R399 注文番号: 70148404 Diffraktives optical Element DOE 5 Circles - PC - 8x0.63mm - 40° @450nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-635-5-6(10x22) 注文番号: 70112238 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-5(14x45)10DEG-F1800 注文番号: 70125894 isolated Line lasermodule, red, 10°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 99.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD405-1-24(16x90)-NT 注文番号: 70130904 dot laser, blue, 405nm, 1mW, 24V DC, 16x90mm, class 2, with connector and power supply 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DN635-0.3-5(10.6x12.2)-F200 注文番号: 70140958 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |
| DOE252-635-5-6(10x24)-ADJ-NT 注文番号: 70144765 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 24.1° @635nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 , incl. power supply 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C300 注文番号: 70139105 adjustable dot laser, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1, wire lenght 300mm 41.09 EUR |