DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Operating Voltage | max 0V DC |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 141g |
| Total Height (h1) | 75mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 61.5mm |
| Height of Base (h3) | 25mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø6mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø45mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 50mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| LC520-0.1-5-F(16x65)-QCW Bestel Nr.: 70119749 isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 0.1mW, 5V DC, 16x65mm, class 1 436.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH830-3-24(12X40)60DEG-F450 Bestel Nr.: 70159837 line lasermodule, IR, 60°, 830nm, 3mW, 24V DC, 12x40mm, class 1, focus 450mm 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-5(8x21)-ADJ-C150 Bestel Nr.: 70129809 focusable isolated dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 5V DC, 8x21mm, class 1 38.57 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R251 Bestel Nr.: 70108071 Diffractive Optical Element DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MD532-15-5(20x80) Bestel Nr.: 70114980 modulated isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 20x80mm, class 3B 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-5-3(8x21)-AP Bestel Nr.: 70112566 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 62.10 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE242-635-5-6(10x22) Bestel Nr.: 70112153 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R242 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-24-F(16x65)-QCW-DOE Bestel Nr.: 70145366 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 3R, internal modulation, for 8mm diffractive optics, 378.07 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!