LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 100 x 105 x 54.5mm |
| Material | aluminium |
| Cable length | 180mm |
| Wire type | H05VV-F |
| Lifetime | >50000h |
| Operating Voltage | 100 - 240, typ 230V DC |
| Operating Current | 16000mA |
| Housing Color | silver |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 70°C |
| Weight | 658g |
![]() | |
|---|---|
| DOE218-635-1-6(10x22)-F1100 Bestel Nr.: 70128970 DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3-12V DC, 10x22mm, class 1, with DOE R218, Cross pattern, Focus 1100mm 73.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(8x21) Bestel Nr.: 70104264 Isolated point laser module, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x21mm, Class 1 36.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-7-3(12x34) Bestel Nr.: 70102031 isolated, dot lasermodule, red, 650nm, 7mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-5-F(22x80) Bestel Nr.: 70105438 isolated focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 2 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-24-F(16x65)-QCW-DOE Bestel Nr.: 70145366 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 3R, internal modulation, for 8mm diffractive optics, 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45) Bestel Nr.: 70103076 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-3(20x80) Bestel Nr.: 70101232 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 3V DC, 20x80mm, class 1M 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI980-25-3(16x50) Bestel Nr.: 70103137 focusable Dot lasermodule, infrared, 980nm, 25mW, 3V DC, 16x50mm, class 3B 94.03 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!