F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 4° |
| Line Thickness | <2mm@2m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 55, typ 35mA |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 4.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB405-50-24(19x88)60DEG-PWL-TTL 注文番号: 70150223 adjustable line laser, blue, 60°, 405nm, 50mW, 5V DC, 19x88mm, class 3B, constant energy distribution, Powell Linse, TTL 0-5V, compatible with Osela® etc. 1,361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE405-50-5(16x50)45-PWL-F67-IC 注文番号: 70136098 line laser, blue, 45°, 405nm, 50mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Voltage control: 0 - 5 V for intensity control, TTL modulation 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-3-5-F(12x45)110 注文番号: 70140866 Adjustable Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 3mW, 3-5V DC, 12x45mm, class 1 51.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDH808-4000-5(60x110)-NT 注文番号: 70114034 modulated focusable Dot lasermodule, infrared, 808nm, 4000mW, 5V DC, 60x110mm, class 4 2,613.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ-C50 注文番号: 70107111 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-1-3(10.5x26)-C150-F285 注文番号: 70116014 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 3V DC, 10.5x26mm, class 1 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(20x80)-AP-C280 注文番号: 70108835 Axial parallel Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x80mm, class 2 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-4(21x125)-S-F6000 注文番号: 70138337 Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 4V DC, 21x125mm, class 3R 193.19 EUR |