DI650-2-3(4X10)-ADJ-HQ
Adjustable dot laser module, red, 650nm, 2mW, 3V DC, 4x10mm, Class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.6mrad |
| Fan Angle min | 80° |
| Fan Angle | 90° |
| Fan Angle max | 100° |
| Line Thickness | <1.5mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 22.8 - 25.2, typ 24V DC |
| Operating Current | 50 - 150, typ 100mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 70°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-7-3(12x32) 注文番号: 70110890 isolated,red, line lasermodule, 90°, 650nm, 7mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 92.35 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-5(16x45)-PL 注文番号: 70110456 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 5V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 62.94 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-20-24(20x80)-F3000-M12 注文番号: 70138139 isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-24(40x210) 注文番号: 70120622 isolated Line lasermodule, direct green, 90°, 520nm, 30mW, 24V DC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE243-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119312 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R243 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE243-635-5-24(16x65) 注文番号: 70131772 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, incl. DOE R243 4.2° 17x17 dot matrix 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH635-7-3(12x34) 注文番号: 70101904 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 7mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 85.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ 注文番号: 70116007 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |