DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.6mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <0.5mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 500mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 100 - 200, typ 170mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 28g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-15-5(20x80) 注文番号: 70101294 Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 5V DC, 20x80mm, class 2M 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E635-10-2.5-20(24x96)-NO-D 注文番号: 70135039 focusable isolated Expander lasermodule, red, 635nm, 10mW, 2.5V DC, 24x96mm, class 2, with laser diode for high temp. with MTTF @50°C of 2600h, without driver 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-24(12X50)60-C300 注文番号: 70158526 isolated line laser, red, 60°, 650nm, 5mW, 24V DC, 12x50mm, class 1 81.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-635-5-24-F(16X65) 注文番号: 70160239 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1, inkl. DOE R255 65 parallel Lines 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-30-5(25x60) 注文番号: 70103045 Dot lasermodule, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 25x60mm, class 3R 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-3(14x55)30-F78-C300 注文番号: 70150926 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2M, fixed focus 78mm, cable length 300mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-10-5(24x120)APT20 注文番号: 70120424 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 24x120mm, class 3R 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-5-F(14x45)-C1000-CON 注文番号: 70106916 Focusable isolated line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 109.16 EUR |