F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Line Thickness | 合わせできる |
| Operating Distance | 15m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | Stainless Steel |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 16mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 40 - 115, typ 75mA |
| Housing Color | 緑 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 350g |
| Power Supply | Laser Power Supply, Output: 24V DC, 1A, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: max. 24W, 4-Pin Industrial-M12-Connector |
| Protection Class | IPIP 64 |
![]() | MOUNT-BASE-PLATE-01 注文番号: 70113822 Base plate with mounting mandrel Ø22mm, aluminum 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-650-600 注文番号: 70159028 collimated isolated Line lasermodule, red, 650nm, 600mW, 230V, 80x80mm, class 3B 873.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL635-5-3(9x25)4DEG 注文番号: 70110036 Line lasermodule, red, 4°, 635nm, 5mW, 3V DC, 9x25mm, class 3R 21.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB405-50-24(19x88)60DEG-PWL-TTL 注文番号: 70150223 adjustable line laser, blue, 60°, 405nm, 50mW, 5V DC, 19x88mm, class 3B, constant energy distribution, Powell Linse, TTL 0-5V, compatible with Osela® etc. 1,361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE405-50-5(16x50)45-PWL-F67-IC 注文番号: 70136098 line laser, blue, 45°, 405nm, 50mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Voltage control: 0 - 5 V for intensity control, TTL modulation 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-3-5-F(12x45)110 注文番号: 70140866 Adjustable Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 3mW, 3-5V DC, 12x45mm, class 1 51.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDH808-4000-5(60x110)-NT 注文番号: 70114034 modulated focusable Dot lasermodule, infrared, 808nm, 4000mW, 5V DC, 60x110mm, class 4 2,613.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-ADJ-C50 注文番号: 70107111 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 19.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-1-3(10.5x26)-C150-F285 注文番号: 70116014 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 3V DC, 10.5x26mm, class 1 73.87 EUR |