MLD532-5-5(20x80)
modulated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 5V DC, 20x80mm, class 1
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 50mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 30° |
| Operating Distance | 150m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1700mm |
| Wire type | H05VV-F |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 207 - 253, typ 230V AC |
| Operating Current | 10 - 25, typ 20mA |
| Connector | AC CEE 7/7 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 600g |
![]() | NF-S-419424-1-16A 注文番号: 70115031 Power Line Filter 16A 250V AC, 50/60Hz to protect Lasermodules from voltage peaks 144.45 EUR |
| DOE258-635-10-3(12X38)-ADJ 注文番号: 70191356 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 3V DC, 12x38mm, Class 2M, with DOE-R258 dot matrix 11X11 226.81 EUR |
| DOE280-638-60-3-F(20X100) 注文番号: 70181470 Adjustable High Power DOE Laser, rot, 638nm, 60mW, 3V DC, Klasse 3R, incl. DOE Cross - PC - 8x1,2mm 60° @635nm 596.55 EUR |