DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 2mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.6mrad |
| Beam Diameter | 7mm |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 115mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 4.3mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | max 200, typ 150mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 2.8g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Bracket | LF-BRACKET09 |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ658-100-3(9.5x28)-AWL 注文番号: 70116571 isolated expander laser, red, 658nm, 100mW, 3V DC, 9,5x28mm, class 3R, sharp diode 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R249 注文番号: 70108057 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 45° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25)-HT-C190 注文番号: 70129359 Isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2, protection class IP67, High Temperature Module max. 70°C operating Temp. 83.11 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH520-30-24(22X90)45-F4000 注文番号: 70151138 Modulated isolated line laser module, green, 520 nm, 30 mW, 24 V DC, Ø22x90 mm, 45 °, Focus fixed (4.0m), Cable length 400 mm, Laser class 2M 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-DD635-5-24(16x65) 注文番号: 70132960 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, incl. DOE-R-215, Viewfinder pattern 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ830-110-3(9.5x28)-AWL 注文番号: 70123968 isolated expander laser, infrared, 830nm, 110mW, 3V DC, 9,5x28mm, class 3R 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH520-0.1-5(12x50)-F300-USB-A 注文番号: 70146943 isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 0.1mW, 5V DC, 12x50mm, class 1, with connector USB-A, 40cm cable length 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R220 注文番号: 70123258 Diffractive Optical Element DOE 1: 16 Dot Circle - PC - 8x1,2mm 45.5° @515nm 49.50 EUR |