DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | Powell Lens |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 12 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 120 - 250, typ 180mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 160g |
| Protection Class | IPIP 67 |
![]() | NT-TT-12 注文番号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118759 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE246-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118919 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Cross with surrounding high-contrast area - PC - 8x1,2mm 10° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R246 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH658-60-3(14x45) 注文番号: 70118568 isolated dot lasermodule, red, 658nm, 60mW, 3V DC, 14x45mm, class 3B 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-24-F(14x62)30 注文番号: 70124736 focusable isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 16mW, 24V DC, 14x62mm, class 2M 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-5-3(12X60)-QCW-F1300-CON 注文番号: 70159646 Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 5mW, 3V DC, 12x60mm, class 1, line thickness <1mm@1,3m, internal modulation 1kHz, DC-Plug 2.5mm 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MD650-0.9-5(12x34) 注文番号: 70135749 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.9mW, 5V DC, 12x34mm, class 2 62.94 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119336 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 45° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R249 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-5-5(9x21)60-ADJ 注文番号: 70134612 Adjustabel Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3-5V DC, 9x21mm, class 1 39.41 EUR |