DOE286-635-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power su…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | Powell Lens |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 12 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 120 - 250, typ 180mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 160g |
| Protection Class | IPIP 67 |
![]() | NT-TT-12 订单号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA650-2.5-3(13x43.5)-F40000-C127 订单号: 70129625 Dot Lasermodule, red, 650nm, 2.5mW, 3-5V DC, 13x43.5mm, class 3R, ultra far red dot 128.49 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE238-635-5-6(10x22) 订单号: 70125726 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE SOLID LINE CIRCLE - PC - 8x2.1mm 3.5° , 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R238 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-635-5-6(10x22)-F7000 订单号: 70110753 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R205 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDI850-0.7-5(8x22) 订单号: 70123906 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.7mW, 5V DC, 8x22mm, class 1 123.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-SET02 订单号: 70122022 Adjustment Tool for DOE mounting 4.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| COROGUARD-LASER-FLOOR-MARKING 订单号: 70146790 line laser, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 16x90mm, class 2, with Mount16, 30x65mm and power supply 218.40 EUR |