DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 15 - 70, typ 30mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 8.3° |
| Beta | 8.3° |
| Gamma | 11.8° |
| Delta | 0.36° |
| a | 14.6mm |
| b | 14.6mm |
| c | 20.6mm |
| d | 0.6mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| MDD405-90-5-F(22x65)-NT 注文番号: 70147506 Modulated, adjustable, isolated Dot Lasermodule, blue, 405nm, 90mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B, incl. power supply 579.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-5-F(16x65)-C2000 注文番号: 70135190 focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 5V DC, 16x65mm, class 1, with 2000mm cable, 18 AWG, with potting compound 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-850-5-3(12x38) 注文番号: 70127027 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 850nm, 5mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm incl. DOE R260 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE532-5-3-S(22x112)-F2000-AP 注文番号: 70121605 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 3R 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-IR-EN 注文番号: 70119657 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-17(45x75) 注文番号: 70115185 Mount for Lasermodul 17mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-5-5-FA(14x45)-CON 注文番号: 70130843 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 3R, with connector 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-24(20x80)-F800 注文番号: 70115536 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 268.82 EUR |